Preskočiť na obsah

Čisté studne – o nás

Prečo čistenie studní? Tento nápad sa zrodil z vlastnej skúsenosti. Sme dvaja kamaráti, ktorí majú k studniam vzťah, nakoľko ich vlastníme aj my. Práve preto vieme, aké sú čisté studne dôležité. 

Volám sa  Jaro a pochádzam z malej dedinky pri Humennom. Skoro každý dom, ako aj môj, má studňu. Aby sa mohla voda zo studne plnohodnotne využívať, musí byť studňa v dobrom stave. Ja som si tu moju odjakživa čistil sám, a preto viem, čo všetko je potrebné pre udržanie čistej a kvalitnej vody. Veľa ľudí však takéto znalosti nemá, a tak sa mnohokrát nemajú na koho obrátiť. A práve vtedy sa zrodil nápad pomáhať ľudom čistiť ich studne. 

Tento cieľ mi pomáha plniť môj kolega a dlhoročný kamarát Miloš Slivka. Miloš má dlhoročné skúsenosti s čistením studní, pretože sa tomu venoval aj profesionálne. Rozhodol sa so mnou v tejto ceste pokračovať, nakoľko sa to stalo jeho záľubou a aj poslaním.

Ľudia čím ďalej tým viac vyhľadávajú spôsoby, ako udržiavať svoje studne čisté, a tak sme sa rozhodli, že im to hľadanie a starosti uľahčíme. Po absolvovaní všetkých potrebných skúšok a získaní certifikátov sme plne pripravení vám poskytnúť služby v čo najvyššej kvalite. Vaša spokojnosť je naším cieľom!

Jaroslav Pavlisko, Miloš Slivka